Miért szeretjük újra és újra ugyanazokat a műsorokat nézni a tévében?
Több száz film közül mindig ugyanazt a filmet nézed meg. Elég megfogni a távirányítót, és olyan, mintha magától tudná, hogy melyikre kell rákattintani. Vajon nosztalgikus, terápiás vagy egzisztenciális okokból? Valószínűleg mindegyik egyszerre.